Darmowa wysyłka produktów konopnych już od 135 zł

Kosmetyki konopne Cannaderm

Kilka słów o nas..

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem marki Cannaderm w Polsce. Jako firma KIU Care dokładamy wszelkich starań, aby oferta kosmetyków konopnych Cannaderm spełniała najwyższe standardy jakości i dostosowana była do potrzeb i oczekiwań naszego rynku.

Jakość kosmetyków Cannaderm weryfikowana jest wieloletnim doświadczeniem i potwierdzona satysfakcją naszych Klientów.

Marka Cannaderm stworzona została w 2002 roku przez czeską firmę CANNABIS Pharma-Derm, która jako pierwsza na rynku rozpoczęła produkcję kosmetyków z olejem z nasion konopi siewnych Cannabis Sativa jako kluczowym składnikiem. Od 2014 roku za produkcję i dystrybucję marki odpowiada czeska firma Simply You Pharmaceuticals. Od ponad 10 lat współpracy szczególny nacisk kładziemy na selekcję kosmetyków o najlepszych kompozycjach. Dzięki temu marka Cannaderm zyskała w Polsce grono stałych odbiorców ceniących wysoką zawartość procentową oleju konopnego i innych ziół w kosmetykach oraz ich niezawodną skuteczność działania.

Pozyskiwany z nasion olej konopny stanowi doskonały składnik kosmetyków. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, chlorofil, fitosterole oraz minerały. Doskonale wchłania się przez skórę, posiada zdolność harmonizowania komórek skóry, równoważenia lipidów i pH przywracając naturalny mikrofilm ochronny i zwiększając odporność skóry na negatywny wpływ otaczającego środowiska. Ponadto jest hipoalergiczny i doskonale łączy się w recepturze z innymi ekstraktami i olejami roślinnymi gwarantując skuteczne i bezpieczne preparaty pielęgnacyjne.

Certyfikowane, naturalne kosmetyki konopne Cannaderm nie zawierają: 

5

Syntetycznych substancji zapachowych

5

Barwników

5

Syntetycznych konserwantów

5

Parabenów

5

Pochodnych ropy naftowej (wazelina, parafina, oleje mineralne)

5

Surowców modyfikowanych genetycznie

5

Chemicznych filtrów UV

Certyfikaty CPK (certyfikowane kosmetyki naturalne) oraz CPK Bio (certyfikowane biokosmetyki) gwarantują przyjazną dla środowiska produkcję, naturalne pochodzenie surowców oraz opakowania nadające się do recyklingu. Aby uzyskać certyfikaty kosmetyki muszą spełniać określone wymogi dotyczące jakości składników pochodzenia naturalnego, ekologicznej produkcji i opakowań nadających się do recyklingu. Naturalne surowce używane do produkcji naszych kosmetyków przetwarzane są przy użyciu zaawansowanych technologii zgodnie z wymogami współczesnej pielęgnacji skóry. Produkty zawierają najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego, w tym surowce pochodzące z upraw ekologicznych. Jakość kosmetyków Cannaderm jest weryfikowana ponad 15-letnim doświadczeniem i potwierdzona satysfakcją naszych Klientów.

Szukaj
×