Darmowa wysyłka produktów konopnych już od 135 zł

Kremy nawilżające

Kremy nawilżające – w trosce o delikatną i skuteczną codzienną pielęgnację

Wybierając nawilżający krem konopny zachęcamy do uważnego przyjrzenia się swojej skórze.

W naszej ofercie proponujemy kilka kremów nawilżających dopasowanych do różnych oczekiwań naszych Klientów, są to:

  • maść Konopka
  • krem Regenerace
  • krem do skóry suchej Natura
  • krem przeciwtrądzikowy Aknea
  • kremy dla dzieci i niemowląt Robatko

Dla skóry nadmiernie suchej, łuszczącej się i podrażnionej polecamy maść Konopka, której aż 50% receptury stanowi czysty olej konopny. Stopy, kolana, łokcie czy usta to obszary, które pokochają ten produkt.

Na uwagę zasługuje również krem nawilżający do skóry dojrzałej, który idealnie sprawdza się również jako preparat do pielęgnacji tatuażu – Regenerace. 

Oba produkty z uwagi na większą zawartość oleju konopnego i innych komponentów tłuszczowych, zabezpieczą płaszcz hydrolipidowy naskórka.

Do codziennej pielęgnacji skóry mniej wymagającej możemy użyć serii Natura, która koi podrażnienia i reguluje złuszczanie dzięki zawartości regenerujących i łagodzących ekstraktów ziołowych i substancji wiążących wodę w naskórku takich jak pantenol czy witamina E.

Skóra trądzikowa wymaga z kolei odpowiedniej przeciwzapalnej kompozycji, która będzie wpływała regulująco na produkcję sebum – krem Aknea sprawdza się w tej roli doskonale.

Dla dzieci i niemowląt mamy serię Robatko – zarówno do codziennej pielęgnacji jak i przy podrażnieniach wynikających z noszenia pieluch.

Szukaj
×